Strona główna / O firmie

O firmie

LAFOT elektronik, to firma założona 1 września 2005 przez Natalię Lalek. Firma przejęła wieloletnie tradycje handlowe firmy LAFOT Jan Lalek – działającego od 1986 roku producenta urządzeń fotograficznych.

Swój sukces firma zawdzięcza nie tylko wieloletniemu doświadczeniu, ale także dużej elastyczności w reagowaniu na potrzeby klienta.

Pracownicy, to profesjonaliści systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje. Jesteśmy jedną z najdłużej działających w Polsce firm zajmujących się tematyką ESD.

Trudnimy się dystrybucją rozwiązań najwyższej klasy oraz szeroko rozumianym wsparciem technicznym.

Łączymy teorię z praktyką. Oferujemy doradztwo w zakresie tworzenia i eksploatacji stref EPA, szacowanie ryzyka uszkodzeń ESD w konkretnych procesach produkcyjnych, ocenę materiałów i wyposażenia pod kątem zgodności z wymaganiami norm ESD, szkolenia i audyty.

 

Posiadamy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

 

Współpracujemy z Polskim Komitetem Normalizacyjnym

 

Dbamy o środowisko naturalne

Obecnie LAFOT elektronik zajmuje się dystrybucją w Polsce asortymentu następujących producentów:

 

WOLFGANG WARMBIER

20-lat-ww-3Niemiecka firma prywatna zajmująca się produkcją i dystrybucją systemów ESD od 1982 roku. Oprócz działalności handlowej skupia się na doradztwie i planowaniu stref EPA. Organizuje szkolenia i warsztaty ESD oraz przeprowadza audyty systemów ochrony przez ESD. Zajmuje się także oceną materiałów pod kątem zgodności z normami ESD.

FISCHER ELEKTRONIK

20-lat-feOd ponad 40 lat Fischer Elektronik specjalizuje się w produkcji części mechanicznych i elektromechanicznych. Radiatory, złącza i obudowy produkowane w niemieckiej fabryce charakteryzują się niezmiennie najwyższą jakością. Firma wykonuje również zamówienia specjalne obejmujące produkty niestandardowe, wiercenie, frezowanie, …

KUHNKE

kuhnke-150-2Firma KUHNKE od przeszło 75 lat rozwija i produkuje elementy i systemy znajdujące zastosowanie w procesach automatycznych, maszynach i urządzeniach. Oferta obejmuje: elektromagnesy posuwiste, obrotowe i przytrzymujące, zawory i siłowniki pneumatyczne, elektronikę – panele sterujące dla przemysłu oraz przekaźniki przemysłowe małogabarytowe, miniaturowe, nadzorcze i czasowe.

HAMAMATSU PHOTONICS

hammamatsuHAMAMATSU PHOTONICS jest największym na świecie producentem fotopowielaczy i ich podzespołów, znanym również z niezawodnych i trwałych lamp wyładowczych. W technologii półprzewodnikowej oferuje detektory w całym paśmie promieniowania: od dalekiej podczerwieni do promieniowania X. Produkuje szereg zintegrowanych (monolityczne i hybrydowe) układów optoelektronicznych.

GL OPTIC

gloptic-logo

GL Optic to polsko-niemiecka spółka oferująca precyzyjne urządzenia do pomiaru światła i kompleksowe rozwiązania do spektralnego pomiaru światła. Wśród ich produktów znajdują się inteligentnie zaprojektowane, intuicyjne i dokładne systemy pomiarowe. Składają się na nie spektrometry, kule całkujące, goniometry, programowalne źródła światła LED oraz oprogramowanie analityczne.

Wszystkich klientów zapraszamy do zapoznania się z Ogólnymi Warunkami Sprzedaży naszej firmy.

Katalogi
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach podaj nam swój e-mail.

Nasi Partnerzy
OptoelektronikaElektromagnesy